Wwerpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wwerpg

group1141908@groupsim.com GRUP MSN'si

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

heyy.. nevazımatcı yanı undertaker

2 posters
YazarMesaj
ShaWn MıcHeaLs

ShaWn MıcHeaLs

Rep Puanı : 40

heyy.. nevazımatcı yanı undertaker Empty
MesajKonu: heyy.. nevazımatcı yanı undertaker   heyy.. nevazımatcı yanı undertaker Icon_minitimePaz Mart 14, 2010 6:29 pm

qel buraya barışalım benden güçliymüşsün bunu anladım
HaNNiBaL
AlcatraZ PrisoneR
AlcatraZ PrisoneR
HaNNiBaL

Rep Puanı : 2147483647

heyy.. nevazımatcı yanı undertaker Empty
MesajKonu: Geri: heyy.. nevazımatcı yanı undertaker   heyy.. nevazımatcı yanı undertaker Icon_minitimePaz Mart 14, 2010 8:17 pm

GONG.

GONG.

GONG.

Funeral March eşliğinde taker gelir ve şapkasını çıkartıp Eye Taunt yapar.

Mikrofonu ekipten almak yerine HBK nin elinden çekip:

Sen ! HBK.. Senden güçlü olduğumu söylüyorsun.Burda p*pomu yırtarak "Seni pes ettirdim evet senden güçlüyüm seni ezerim ..vesaire" tarzında cümleler sarfetmeyeceğim HBK.Çünkü en çok yaklaşan sendin.17-1'e En çok Yaklaşan Sendin HBK..Evet..Güç yoktur şans vardır benim eski dostum..(RPG Out:Ulan ben nası konuşuyom Very Happy)HHH Beni Suçladığı için ve senden "sert" tepkiler gördüğüm için DX i sevmem bunu bilirsin.Ama teklif senden geldi.Seninle Dostum HBK..Ama şunu bilin..14 Mart 2010 Pazar Günü Saat 20:17 den itibaren.

Christianın yanındayım.O benim dostum olmayabilir hatta benim kafamda televizyon,masa,sandalye ne bulursa kırabilir.Ama onu koruyacağım.Ne kadar korunmaya ihtiyacı olmasada ve bu korumayı ben hariç ki bende yapmayacağım kimse bozamaz.Bunu John Cena yapamaz ve şuandan itibaren yeni dostum "sen" yapamazsın.Yada HHH veya Tag Teklifi edince biryerine takmayan Jeff..Bunu kimse yapamaz..

Funeral March girer ve Taker oradan ayrılır..

heyy.. nevazımatcı yanı undertaker
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» The Undertaker..
» Undertaker
» Undertaker sakatlanıyor !
» Undertaker ile Izdivaç
» Undertaker Bakarmısın ?