Wwerpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wwerpg

group1141908@groupsim.com GRUP MSN'si

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Maçlarla ilgili

3 posters
YazarMesaj
HHH
Süper Moderatör
Süper Moderatör
HHH

Rep Puanı : 10090

Maçlarla ilgili Empty
MesajKonu: Maçlarla ilgili   Maçlarla ilgili Icon_minitimeSalı Mart 16, 2010 1:58 pm

Admin arkadaşlarım maçları bana nerede oynayacağımı söylemediniz bende o yüzden pc de svr 2009 ve svr 2010 da oynuyorum.siz maçları kabul etmediniz nerede oynamalıyız maçları.yani bende pc oyunları dışında bir ps falan yok yani ne yapmalıyım
[Яh+]Randy ORTON
RKO
RKO
[Яh+]Randy ORTON

Rep Puanı : 100133

Maçlarla ilgili Empty
MesajKonu: Geri: Maçlarla ilgili   Maçlarla ilgili Icon_minitimeSalı Mart 16, 2010 1:59 pm

Çok İstiyosan Git Playstation Cafeye Orda Para Verip Oynat Yni Smile
HHH
Süper Moderatör
Süper Moderatör
HHH

Maçlarla ilgili Empty
MesajKonu: Geri: Maçlarla ilgili   Maçlarla ilgili Icon_minitimeSalı Mart 16, 2010 2:04 pm

yok anlamadın sen ben sd gm'liğini yapıyorum ondan dedim nerede yapalım.yoksa cc de maçın adını yazmış oraya resim uyok bişi yok bende pc de yaptırim sonucu yazım yani
HaNNiBaL
AlcatraZ PrisoneR
AlcatraZ PrisoneR
HaNNiBaL

Rep Puanı : 2147483647

Maçlarla ilgili Empty
MesajKonu: Geri: Maçlarla ilgili   Maçlarla ilgili Icon_minitimeSalı Mart 16, 2010 2:05 pm

HHH Birincisi o oynadığın oyun smackdown vs raw 2009 değil WWE RAW Ultimate Impact 2009.Bendede var o oyun grafikleri berbat ötesi ringin iplerini çözemiyorsun adam 619 pozisyonuna bile gelmiyor.Rey 619 çekiyor ama boşluğa..Ikincisi Playstationdaki Smackdown vs Raw 2009 dan maç yapıyoruz biz..
HHH
Süper Moderatör
Süper Moderatör
HHH

Maçlarla ilgili Empty
MesajKonu: Geri: Maçlarla ilgili   Maçlarla ilgili Icon_minitimeSalı Mart 16, 2010 2:08 pm

sizde var mı ps ve oyunları yani berke bana dediki sen maçları yaptır.tamam dedim dünde sende maç uyaptırmak istion mu dedim oda evet dedi bende verdim linkleri bende raw 2010 da var pc oyunu onda yaptırım isterseniz yada yok diyorsanızda bana pc için svr verin linkini ben indirim kabul ederseniz orada yaptırırım

Maçlarla ilgili
1 sayfadaki 1 sayfası